O nás

Autoservis a pneuservis

     Autodílnu jsme založili a nově vybavili na začátku roku 2016 jako součást firmy Röwe, jejímiž dalšími dílčími aktivitami jsou stavitelství www.rowe.cz, prodej dřevomateriálů a výroba krovů a ostatních konstrukcí na bázi dřeva www.ceskytesar.cz a měření a revize před, v průběhu a po dokončení stavby www.abecedastavby.cz.

     Servis vozů jsme byli nuceni realizovat z prostého důvodu. Našimi vozy jezdí řemeslníci a v řízení se střídají řidiči, takže náklady spojené s opravami aut začaly být neúnosné.

     A když už máme plně vybavený autoservis, nebylo od věci k němu přidat pneuservis a pískování disků a ostatních dílů.

 

     Od tohoto momentu bylo zřejmé, že servisní práce a údržbu vozů budeme nabízet také široké veřejnosti, takže jsme upřesnili otevírací dobu, přesný rozsah nabízených služeb a vypracovali rámcový ceník těchto služeb. Ovšem, přístup ke každé zakázce je individuální, proto s technikem vždy zákazník dohodne, jaké práce požaduje, bude mu sdělena předběžná cena opravy a případné vady, zjištěné v jejím průběhu, jsou se zákazníkem telefonicky konzultovány.

     U nás se vám nestane, že budeme nad vaším starým vozem ofrňovat nos, že zaplatíte práce, které jste si s technikem nedohodli nebo, že zaplatíte jakoukoliv smyšlenou dodávku nebo službu.

 

JSME POCTIVÍ A TRPĚLIVÍ A NETAHÁME ZE ZÁKAZNÍKŮ PENÍZE ZBYTEČNĚ. A JSME RÁDI, KDYŽ SE K NÁM VRACEJÍ.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---nápis---

Nově otevřeno

--- infopanel ----

Zavolejte nám
+420 777 66 77 99

Provozní doba
Po - Pá 8:00 - 16:30

---slider---

slider slider slider